انواع مدل های کت و دامن، کت و شلوار، و مانتو زنانهگردگیر دستی گوداستر | GO DUSTER

گردگیر دستی گوداستر | GO DUSTER

2433
قیمت: 280,000 ریال
گردگیر دستی گوداستر | GO DUSTER
گردگیر دستی بدون سیم كه سر گردان آن مثل آهنربا گرد و خاك را جذب و به هر جای سخت و غیر قابل دسترسی ایی نفوذ كرده و خانه شما را تمیز می كند این محصول، هنگام نظافت كردن تغییر شكل داده و به قسمت هایی نفوذ می كند كه شما هرگز با دستمال و مواد پاك كننده نمی توانید آنجا را تمیز كنید .

فقط دكمه آنرا بفشارید تا شروع به چرخیدن و گردگیری كند . طی ایجاد الكتریسیته ساكن همه چیز را به خود جذب می كند .تمیز كردن آن نیز به سادگی انجام می گیرد ، فقط كافی است سر آن را از بدنه جدا كرده و زیر شیر آب بگیرید

گرد و غبار همه جا هست ! روی میز ، روی تلویزیون ، لا به لای دکوراسیون و حتی جاهایی که نمی توان به راحتی به آن دست پیدا کرد .ما برای این مشکل، این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم . تصور کنید چگونه ممکن است محصولی به شما اشتیاقی غیر قابل کنترل برای گردگیری ببخشد ، تا با یک حرکت تمام گرد و خاک ها را از بین برده و واقعا از این کار لذت ببرید !فقط دکمه آنرا بفشارید تا شروع به چرخیدن و گردگیری کند .


نظافت هر گوشه و کنار
سبک
جذب 100% خاک بدون پخش کردن
دارای 3 سر مختلف و اسپری
بازدید کالا و تایید سلامت کالا پیش از ارسال

مهم : این محصول با مجوز رسمی توسط پخش کننده قانونی آن در کشور عرضه می گردد.لازم است برچسب مجوز این محصول بر روی کارتن نصب و به همراه فاکتور رسمی تحویل مشتری گردد.


این کالا حداقل در تعداد 20 قلم و به قیمت همکار عرضه می گردد


مشاهده سایر محصولات این فروشندهگردگیر دستی گوداستر | GO DUSTER
تاریخ ثبت: 1389/8/27    تاریخ به روزرسانی: 1393/3/18
قیمت: 280,000 ریال
بازدید: 5,994


سفارش محصول            سفارشی محصول به صورت تلفنی            سوال از فروشنده
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic